Za jako važne bodove igrat će u Pleternici

Za jako važne bodove igrat će u Pleternici Slavija i Čepin. I jednima i drugima gori pod petama, posebice gostima koji su se prilično iznenađujuće našli u ovoj situaciji. Pleterničani su i uoči sezone znali da će biti u donjem dijelu ljestvice, s tri boda protiv Čepina vjerojatno će biti tek koji bod ispod planiranog. Pritisak je i na jednima i na drugima, poraz donosi velike probleme i glavobolje za vodstva klubova u zimskoj stanci, dok pobjeda ne donosi puno što se tiče pomaka na ljestvici, ali ipak psihološki nosi veliko značenje, a možda proljetni dio sezone donese komplikacije pa i međusobni skor bude jako bitan. Na klupama su dva vrsna stručnjaka i bivša igračka velikana, teško da mogu nekako iznenaditi jedan drugoga, ogromno značenje imat će želja za pobjedom, uvijek je to bitno u susretima ovakvog karaktera. Važna stavka može biti i teren, utakmica se igra na Vašaru, u prekrasnom slavijinom trening kampu jer je glavni teren stadiona Stjepan Zdenko Šivo u procesu kompletne rekonstrukcije. Sam teren je vrlo dobar, no ipak nije riječ o okruženju na koje su trećeligaši navikli.
Sportalo