Robert Grnja sjeo je na klupu i već danas pokraj Uljare proziva čepinske “zelene”

Nakon što su tri trenera kormilarila čepinskim brodom u jesenskom dijelu trećeligaške nogometne sezone, klupska je uprava do posljednjeg dana uoči priprema za proljetni nastavak bila u potrazi za četvrtim koji će imati natjecateljsku zadaću ostaviti bar dva sastava ispod sebe koja će, zbog ljetne reorganizacije, proklizati čak dva razreda. A četvrti ovosezonski trener na klupi čepinskih zelenih je Robert Grnja.

Petogodišnju eru Igora Totha na klupi “zelenih” prošloga ljeta naslijedio je Inoslav Damjanović i izdržao 11 etapa, nakon čega je sljedeće dvije palicu preuzeo ozlijeđeni igrač Salvatore Bilobrk te zatim ostao suradnik Braslavu Ostojiću, koji je u kratkoj jesenskoj završnici znatno podignuo mladu čepinsku momčad u formiranju. Na tim temeljima novi učitelj Čepina gradit će misiju ostanka, ali se već sada zna da će to činiti bez terceta iskusnijih i ključnih igrača. Duže vrijeme ozlijeđenom stoperskom paru Bilobrk i Luka Dragojević u završnici jeseni pridružio se napadač Luka Agatić, čije koljeno više neće biti u odgovarajućoj funkciji te je taj 30-godišnji igrač, uz savjetovanje s liječnicima, odlučio zaključiti karijeru i preselit će se u klupske prostorije preuzimajući funkciju sportskog direktora. Postajući tako najbliži suradnik najnovijeg trenera Roberta Grnje, s kojim je dogovor zaključio predsjednik kluba Ivan Žeravica te će sin nekadašnjeg legendarnog napadača Osijeka Ivice od danas (subota) krenuti s radom pokraj Uljare. Zakazavši prozivku za 14 sati i odmah nastaviti trening na kojem se očekuju svi igrači iz prvoga dijela sezone, ali i neka nova lica… D.Lekšan