Čepin po prvi puta dočekuje Igora Totha i sada njegov Đakovo

Možda ne zbog dosadašnjih igara i rezultata, posebice domaćina, ali dvoboj u Čepinu je jedan od zanimljivijih jer će nakon puno godina na desnoj, Igor Toth po prvi puta zasjesti na lijevu klupu stadiona Kraj uljare u Čepinu. A bodovi su mu vrjedniji od suhog zlata u lovu na jedinstvenu 3. HNL. Pripremio si je teren u prošloj sezoni kada je Čepin gubio sve redom na svom terenu, nastavilo se slično i ove sezone pa su Zeleni u vrlo nezavidnoj situaciji dok njegovo Đakovo nema izbora nego tražiti sva tri boda. Iako je bilo dosta promjena u svlačionici Čepina naravno da izvrsno poznaje protivnika, ostaje nam vidjeti što su naučili od njega i hoće li mu spremiti kakvo iznenađenje na terenu. Veća kvaliteta stoluje u gostujućoj svlačionici, ali treba to pokazati i dokazati na terenu u borbi za bodove koji će i te kako usmjeriti sezonu bilo jednima bilo drugima, bod malo znači pa valja od početka jurnuti po prednost.
piše Sportalo
Ovako se je to pisalo tamo davne 2016 godine: