Braslav Ostojić preuzeo klupu Čepina

Uprava Čepina je brzo reagirala nakon rastanka s Inoslavom Damjanovićem pa je s godišnjeg odmora aktivirali Braslava Ostojića koji je napunio baterije nakon epizode u Marsoniji odmarajući se tresući mreže u Gaju iz Zbjega zajedno s iskusnim bivšim prvoligaškim igračima Rubilom i Cesarcem. Čepin je na svojoj stranici objavio ovu vijest koju prenosimo:

Posljednja četiri kola jesenskog dijela 3.HNL istok na klupi zelenih biti će poznato nogometno ime. Braslav uz svoje bogato prvoligaško igračko iskustvo ima već zavidan broj godina trenerskog staža u 3.ligi trenirajući NK Oriolik i NK Marsoniju. Svugdje je bio cijenjen i omiljen u svlačionici, posebno kod navijača jer za vrijeme utakmice srčano i sa 120% angažmana vodi utakmicu a to zalaganje traži i od igrača. Ciro je trener koji se vodi instiktom, zna osjetiti i prepoznati igrača, a to je nešto što se ne može naučiti. To imaš ili nemaš u sebi. Desna ruka i glavni pomoćnik novog trenera ostaje Salvatore Bilobrk koji je bio i jedini uvjet novog trenera – da zajedno vode ekipu. U završna četiri kola iznimno su teški protivnici (Belišće, Slavonija, Đakovo, Slavija) na suprotnoj strani, ekipa kreće utakmicu po utakmicu sa ciljem davanja svojeg maximuma a nagrada će doći kao plod rada i zalaganja.

Sportalo