Bilobrk na klupi

Katastrofalnim subotnjim porazom (1:8) u Borovu naselju od vodećeg Vukovara 1991 nogometaši Čepina pali su na pretposljednje mjesto trećeligaškog “istoka” osvojivši deset bodova iz jedanaest utakmica. Toliko je na klupi sjedio Inoslav Damjanović, kojem je ljetos iskazano povjerenje vođenja seniorske momčadi nakon petogodišnje ere Igora Totha. Damjanović se nije uspio dulje zadržati na kormilu sastava koji je proteklih sezona bio pri vrhu slavonsko-baranjskog amaterskog nogometa, a sada je na putu silaska jednog, odnosno dva razreda jer će sljedeće sezone treći biti jedinstven na području Hrvatske. Posljednje dvije pozicije iz aktualnog saziva donosi buduće igranje na županijskoj razini, što čelnici Čepina žele izbjeći tako da su dogovorno razvrgnuli suradnju s Damjanovićem i na njegovu poziciju imenovali Salvatorea Bilobrka. Aktivnog, trenutačno ozlijeđenog, igrača koji će biti privremeno trenersko rješenje za preostalih šest jesenskih kola nakon čega će se krenuti u potragu za odgovarajućim profilom stručnjaka. Bilobrk će imati debi u subotu, kada će na igralište pokraj Uljare doći momčad Darde.
Piše: D.L./Glas Slavonije