Krenuli smo sa pripremama za proljetni dio 3. HNL Istok

Ekipa NK Čepina jučer je u 14h krenula sa pripremama za proljetni dio 3.HNL istok. Nakon pozdrava predsjednika i članova Izvršnog odbora najviše je bilo želja za zdravljem naših igrača. Novi mladi trener Robert Grnja sa svojim stručnim timom ( Luka Agatić-sportski direktor, Ivica Grnja-pomoćnik i Josip Balić-trener vratara) odradili su mjerenja trenutnih kapaciteta igrača i odigrali tradicionalnu međusobnu utakmicu Stari-Mladi.
U kadru zelenih više nema Pranjića i Maganjić a u kadru su nova četiri igrača. Novi “stari” stanovnik svlačionice i nova “desetka” zelenih je povratnik iz HNK Vukovar Dino Bognar. Iz NK Otoka stigao je Zvonimir Tulumović a iz Zagreba mladi Mate Kukić (HAŠK). Međunarodni transfer ostvario je i visoki stoper Arian Lahu koji dolazi iz Prištinskog KF 2 Korriku. Pripremne utakmice startaju narednog vikenda u Valpovu a zatim Viljevo, K.Vinogradi, Đakovi i Darda.
Na početku treninga mlade snage Siouxa glasno su pozdravili ekipu.
PS: Stari ostvarili uvjerljivu pobjedu nad svojim mladim suigračima.